O společnosti

Ścieżka powrotu

pro trans o firmieJiž více než 20 let se úspěšně zabýváme profesionálním zajištěním nákladů. Naší specialitou je zajištění jak lodních kontejnerů, tak pozemních, leteckých nebo železničních nákladů.

Našimi hlavními výrobky jsou vzduchové vaky, vysoušeče, termoizolační kryty a clony, slip sheet, protiskluzové podložky a papír a také jiné materiály, které slouží k zajištění nákladů, jako jsou: ochranné úhelníky pod upínací pásy, držáky pro zajištění nekompletních nákladů, uzavírací clony, pásy pro upnutí nákladu, antikorozní fólie a hliníkové fólie, indikátory teploty, indikátory otřesů, indikátory naklonění, zařízení pro záznam teploty a parametrů dopravy, teleskopické tyče a rozpěry, zamykací mechanismy pro dveře návěsů a také systémy pro vyplnění volného prostoru v obalech.

V dnešní době, kdy je povědomí zákazníků a jejich požadavky na velmi vysoké úrovni, si žádná společnost nemůže dovolit finanční ztráty, případně situaci, kdy zboží dorazí ke koncovému zákazníkovi poškozené.

4Avšak mnohem horší je poškození dobrého jména a ztráta důvěry v očích obchodního partnera. Snažíme se, aby k takovýmto situacím nedocházelo. Používáme nejkvalitnější materiály a novátorská řešení, která zákazníkům přinášejí měřitelné zisky, a také minimalizují riziko poškození zboží nebo vnějších obalů.

Ke každému zákazníkovi máme individuální přístup a vnímáme jeho potřeby a požadavky, přičemž se snažíme navrhnout efektivní řešení problémů. Odlišuje nás dostupnost všech výrobků z naší nabídky a také rychlé vyřizování objednávek.

zabezpieczenie samochodu w kontenerzeZveme vás mezi naše spokojené zákazníky, mezi nimiž jsou největší výrobci, kteří zastupují všechna odvětví průmyslu.

Pečujeme o naše zákazníky a vytváříme si s nimi pevné pouto.

Po navázání spolupráce jim zajišťujeme pomoc se správným zajištěním nákladu a také profesionální obsluhu a rychlý servis.