Výrobky

Ścieżka powrotu

maty antyposlizgowe 
Úkolem protiskluzových materiálů pro kontejnery je zvýšení součinitele tření, a tím pádem zabránění posunu. Toto se týká jak volně stojících palet, tak jednotlivých vrstev na paletě.

Jak účinně zajistit bezpečnost nákladu v dopravě? Řešením tohoto problému jsou protiskluzové rohože, které najdete v sortimentu Pro-Trans. Díky nim si můžete být jisti stabilitou svého zboží ve všech fázích přepravy - od nakládky až po vykládku. Dostupná řešení se vyznačují vynikající kvalitou a trvanlivostí. Vaše výrobky tak budou účinně chráněny za každé situace.

Kde můžete použít naše protiskluzové rohože?

V nabídce společnosti Pro-Trans najdete širokou škálu produktů, které zvýší logistickou efektivitu vaší společnosti. Naše protiskluzové pásky jsou přizpůsobeny potřebám různých zákazníků. Díky různým tloušťkám a velikostem můžete řešení přizpůsobit konkrétní aplikaci a typu přepravovaného nákladu. Všechny protiskluzové pásky byly námi testovány na odolnost a účinnost, což zaručuje nejvyšší kvalitu. 

Výhody protiskluzových pásek - přínosy pro vaše podnikání

Nabízené protiskluzové rohože budou pro vaši firmu jistě ideální. Pokud se zabýváte logistikou nebo přepravou zboží, naše řešení vám zaručí, že váš náklad bude účinně zabezpečen. Díky páskování proto můžete snížit ztráty způsobené poškozením nákladu nebo dopravních prostředků. Poskytují také ochranu křehkého a cenného zboží před poškozením, ke kterému může dojít v důsledku pohybu palet.

Nezapomeňte však, že nejde jen o materiální věci. Protiskluzové rohože jsou také bezpečnostním prvkem pro pracovníky, kteří se podílejí na přepravě. 

Kontaktujte nás již dnes!

Investice do protiskluzových rohoží je investicí do bezpečnosti a stability přepravy zboží. Pokud vás zaujal náš sortiment nebo máte jakékoli dotazy ohledně specifikací a použití našich protiskluzových rohoží, neváhejte nás kontaktovat. Naši specialisté jsou připraveni poskytnout vám veškeré informace a pomoci vám vybrat to nejlepší řešení pro vaše potřeby.

Aby se zabránilo pohybu zboží během přepravy, doporučujeme také protiskluzový papír.

Karta techniczna / dodatkowe informacje

Pobierz załącznik

2+8