Výrobky

Ścieżka powrotu

Pochaniacz etylenu zdjecieEthylenový plyn je zodpovědný za urychlení procesu zrání ovoce a zeleniny, a tím pádem také za proces jejich hniloby.

Obecná charakteristika Pohlcovače ethylenu

  • Vstřebává a eliminuje ethylenový plyn.
  • Zvyšuje trvanlivost ovoce, zeleniny a řezaných květin.
  • Snadné použití díky dvěma hákům.
  • Eliminuje také H2S, SO2 a NOx.
  • Zcela bez zápachu.
  • Nevytéká ani po dosažení bodu nasycení.

Ideální ochrana kontejneru na ovoce, zeleninu a řezané květiny.

K nejchoulostivějším patří jablka, hrušky, avokádo, rajčata, banány, melouny, broskve, liči, marakuja, brokolice, květák, květiny apod.

Jak zajistit, aby zelenina a ovoce ve skladu či přepravě vydržely déle? Největším nepřítelem a urychlovačem dozrávání rostlin je ethylen. Jeho nadbytek může vést k rychlému hnití zeleniny a ovoce. Dostupné v Pro-Trans absorbéry ethylenu jsou moderní prostředky, které mají za cíl prodloužit trvanlivost ovoce, zeleniny a řezaných květin pohlcováním a eliminací ethylenového plynu z okolí.

Absorbéry ethylenu - v péči o čerstvost ovoce a zeleniny

V případě ovoce a zeleniny ethylen urychluje biochemické procesy, které vedou k jejich dozrávání, a nakonec hnití. Ovoce jako jablka, hrušky, avokádo, rajčata, banány, melouny, broskve a zelenina jako brokolice a květák jsou obzvláště citlivé na působení ethylenu. Proces dozrávání nejen zkracuje jejich trvanlivost, ale také vede ke ztrátám na kvalitě a výživové hodnotě.

Naše absorbéry ethylenu prodlužují dobu použitelnosti ovoce, zeleniny a řezaných květin prostřednictvím účinného pohlcování ethylenu z okolí. Díky tomu produkty déle uchovávají svou čerstvost, chuť a výživovou hodnotu, což je výhodné jak pro spotřebitele, tak pro prodejce.

Kromě ethylenu absorbéry eliminují také další škodlivé plyny, jako je H2S (sirovodík), SO2 (oxid siřičitý) a NOx (oxidy dusíku). Díky své konstrukci jsou snadno použitelné. Jsou vybaveny dvěma háčky, které umožňují snadné upevnění na různých místech.

Nabízená řešení od Pro-Trans jsou ideální pro použití v různých podmínkách skladování, jako jsou chladírny, sklady a během přepravy. Jejich univerzálnost je činí nepostradatelnými pro zemědělce, velkoobchodníky i maloobchodníky.

Řešení od Pro-Trans pro profesionály!

Pokud potřebujete účinné řešení pro boj s předčasným dozráváním a hnitím, vyberte řešení od Splisheet Pro-Trans. Snižte ztráty a prodlužte spokojenost zákazníků. Prohlédněte si naši kompletní nabídku a kontaktujte nás pro projednání podrobností!

 

Karta techniczna / dodatkowe informacje

Pobierz załącznik

2+8