Výrobky

Ścieżka powrotu

Vzduchové vakyJsme distributorem výrobků dánské společnosti Bates Cargo-Pak, která jako první na trhu v roce 1975 vynalezla, otestovala a začala používat vzduchové vaky. Vzduchový vak musí být umístěn ve volném prostoru mezi paletami a pomocí kompresoru s vhodnou koncovkou naplněn vzduchem. Vzduchové vaky se přizpůsobují tvaru mezery, v níž jsou umístěny. Zajišťují a znehybňují náklad. Vzduchové vaky efektivně brání jakémukoliv pohybu a naklánění se zboží během přepravy.

Jaké jsou vlastnosti Vzduchové vaky?

Vzduchové vaky se vyznačují neobvyklou odolností. Jejich technologicky pokročilá konstrukce způsobuje, že mohou účinně zajistit zboží o hmotnosti až 42 tun.

Vzduchové vaky se dělí na jednorázové nebo opakovaně použitelné.

Vlastnosti a specifikace produktu Vzduchové vaky

Jednorázové vzduchové vaky mohou být vybaveny unikátním ventilem typu Flex. Tento ventil nemá uzávěr, což zkracuje dobu plnění a eliminuje lidskou chybu. Po naplnění vaku se ventil uzavírá automaticky. Tento typ ventilu se otáčí o 360° a umožňuje tak plnění vaku v libovolném úhlu. Další výhodou tohoto ventilu je jeho konstrukce a také umístění na vaku. Během plnění držíme pistoli rovnoběžně s vakem, což umožňuje jeho použití v těžko dostupných místech a velmi úzkých prostorech.

K dispozici mají naši zákazníci více než 60 druhů vzduchových vaků. Kontaktujte nás, prosím, e-mailem nebo telefonicky. Náš odborník vám vybere vhodné vzduchové vaky.


Karta techniczna / dodatkowe informacje

Pobierz załącznik

2+8