Výrobky

Ścieżka powrotu

Papier antypoślizgowyProtiskluzový papír Antim® efektivně zvyšuje součinitel tření mezi vrstvami zboží umístěného na paletě.

 

Použití protiskluzového papíru - výhody

  • Zajištění nákladu proti pohybu na paletě,
  • Stabilizaci palet během dopravy,
  • Ochranu povrchu zboží proti poškození způsobenému posouváním se zboží,
  • Redukci spotřeby stretch fólie,
  • Možnost uložit na paletě více zboží, a to díky lepší stabilizaci,
  • Větší spokojenost koncového zákazníka způsobenou zlepšením kvality dodávek.

Podle potřeb a požadavků našich zákazníků může být protiskluzový papír dodáván v rolích nebo v arších. Existuje také možnost dodat podavač, který bude po zapojení do stávající výrobní linky podávat protiskluzový papír automaticky. Jak zabezpečit předměty ve skladu nebo během přepravy, aby se nepřesunuly a nepoškodily? Jedním z dostupných řešení je protiskluzový papír. Díky svým unikátním vlastnostem zajišťuje bezpečnost a stabilizaci nákladů, čímž eliminuje riziko jejich posunu. Proč byste měli zvolit toto řešení z nabídky Pro-Trans? Hned vám to vysvětlíme!

Nejdůležitější vlastnosti protiskluzového papíru - co o něm musíte vědět?

Protiskluzový papír je speciálně navržený materiál, který využívá speciální povlaky a impregnace, které se vyznačují vysokou přilnavostí, aby snížily tření mezi vrstvami zboží na paletách. Během přepravy, zejména na dlouhé vzdálenosti, se produkty mohou přesouvat, což vede k jejich poškození. Protiskluzový papír minimalizuje toto riziko, zajišťuje, že náklad zůstane na svém místě po celou dobu.

Jaké výhody přináší použití protiskluzového papíru?

Přemýšlíte, zda se vyplatí investovat do protiskluzového papíru? Ujišťujeme vás, že opravdu ano. První a nejdůležitější výhodou je solidní zabezpečení zboží. Proč riskovat převrácení nebo poškození? Protiskluzový papír je další vrstva bezpečnosti, kterou můžete využít v různých druzích přepravy - námořní, letecké nebo pozemní. Díky lepší stabilizaci papír umožňuje skladování většího množství zboží na jedné paletě.

Protiskluzový papír chrání nejen před posouváním nákladu, ale také před jeho mechanickým poškozením. Díky tomu jsou produkty méně náchylné k poškrábání, promáčknutí nebo jiným formám poškození, což je zvláště důležité u křehkého nebo cenného zboží. Navíc se vaše firma stane ekologičtější díky omezení používání stretchové fólie.

Hledáte osvědčená řešení pro přepravu nebo skladování? V Pro-Trans najdete vše, co potřebujete. Podívejte se také na naše antikorozní fólie nebo ethylenové absorbéry! Pokud chcete chránit celé palety proti pohybu během přepravy, podívejte se na naše protiskluzové materiály pro kontejnery.

Karta techniczna / dodatkowe informacje

Pobierz załącznik

2+8